czwartek, 2 maja 2013

Straszne rysunki

Oprawa graficzna: Alfons Figueras
Wydawca oryginalny: El Patito Editorial
Rok wydania oryginału: 2009
Liczba plansz: 121

Polską wersję językową przygotowali: 
Przekład z języka hiszpańskiego: -krikon-
Grafika: audiq
Korekta: stary niedzwiedzAlfons Figueras przedstawia nam wszystkie aspekty klasycznego strachu - poprzez potwora Frankensteina, wampiry, duchy oraz  inne tego rodzaju stwory, dzięki którym doskonale przedstawia czarny humor, związany z: samobójstwami, ale i z lekarzami, lochami i dziećmi, snem ale i z pogrzebami.
 

Straszne rysunki Pobierz: [4shared] [MediaFire]

2 komentarze:

  1. Napisał Ziutek: czy jesli Wam podziekuje za to co robicie, to jest liczone jako komentarz na temat, czy nie? :P Dziekuje za to co robicie!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Uff Panowie przebrnęłam przez ten komiks... Ten Alfons to chyba taki nasz Mleczko tylko bardziej hardkorowy... Lubię czarny humor, ale niektóre strony tego komiksu zmroziły mi krew w żyłach... Plansze, które mnie wzruszyły to te od nr 85 do 93.. A najsmutniejszy rysunek to ten oznaczony nr 87... Biedny Fido ;(
    Z.

    OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Podobało się? Napisz komentarz, aby i inni, którzy wahają się, czy warto poświęcić swój czas na ten komiks, wiedzieli, że warto (lub nie) go przeczytać. Możesz w swoim komentarzu napisać, co Ci się podobało (lub nie) i dlaczego. Im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej Twój komentarz będzie pomocny dla innych czytelników. Może nawet wywiąże się ciekawa dyskusja.

Uwaga: komentarze nie na temat będą usuwane.

Prosimy, abyście podpisywali Swoje "anonimowe" komentarze nickami lub inicjałami, ułatwi to ewentualną komunikację.