poniedziałek, 4 marca 2013

Dom

Oprawa graficzna: Josh Simmons
Wydawca oryginalny: Fantagraphics books
Rok wydania oryginału: 2007
Liczba plansz: 72
Ilość tomów: 1 (one-shot)

Polską wersję językową przygotowali: 
Wyszperał: -krikon-
Grafika: audiQNiema historia trójki przyjaciół, którzy postanowili rozejrzeć się w pewnym starym, olbrzymim domu znajdującym się na opuszczonej posiadłości. Czy aby to na pewno mądre z ich strony?
 

Dom (one-shot) Pobierz: [4shared] [MediaFire]

2 komentarze:

 1. hehe

  no to -krikon- wygrzebał nam perełkę...

  podziękowania dla mygi za okładkę

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie zbudowana historia, zwłaszcza rozplanowanie kadrów.
  Odnoszę wrażenie, że słowa nie dodały by nic do tej historii, bo cały komentarz potrafimy stworzyć w myślach. Kolejne kadry przepływają przed oczami, jak w filmie, przydając tej opowieści ekspresji i wpływając na odbiór akcji przez czytelnika.
  W wyjątkowych sytuacjach ludzie zachowują się inaczej niż można byłoby się po nich spodziewać. Ludzka natura, ilu nas stać, by zachować swoje ideały w obliczu śmierci? Jest warto? Co jest najcenniejsze w życiu... ono same? Koniec każdego z nas jest przecież taki sam. Odpowiedzi znajdziemy w sobie i w komiksie.

  Dzięki panowie.

  GEDiNAZGUL

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Podobało się? Napisz komentarz, aby i inni, którzy wahają się, czy warto poświęcić swój czas na ten komiks, wiedzieli, że warto (lub nie) go przeczytać. Możesz w swoim komentarzu napisać, co Ci się podobało (lub nie) i dlaczego. Im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej Twój komentarz będzie pomocny dla innych czytelników. Może nawet wywiąże się ciekawa dyskusja.

Uwaga: komentarze nie na temat będą usuwane.

Prosimy, abyście podpisywali Swoje "anonimowe" komentarze nickami lub inicjałami, ułatwi to ewentualną komunikację.