czwartek, 5 listopada 2015

Down Under

Scenariusz:Nathalie Sergeef
Rysunki: Fabio Pezzi

Wydawca oryginalny: Glénat
Rok wydania oryginału: 2012
Liczba plansz: 46
Liczba tomów: 3 (seria w toku)

Polską wersję językową przygotowali: 
Przekład z hiszpańskiego: -krikon-
Grafika: Tecumseh
Korekta: stary niedzwiedz, Tecumseh

Australia, czyli ostatni ze skolonizowanych przez białego człowieka kontynentów od zawsze otoczona była nimbem tajemniczości. Tę aurę jeszcze wzmocniła nadzwyczajna fauna tego rejonu świata oraz prowadzona tam przez Brytyjczyków polityka. Otóż, nie mając lepszego pomysłu, Albion postanowił zrobić z tego jakże odległego miejsca... więzienie, a co za tym idzie masowo wysyłał tam skazańców, włóczęgów, sieroty, biedaków, prostytutki i wszystkich innych, którzy w jakikolwiek sposób wypadli poza społeczny nawias. To, co działo się na końcu świata, tak naprawdę nie bardzo Londyn obchodziło, a tymczasem zapomniany przez Boga i cywilizację ląd zaczął z wolna tworzyć swoją własną historię...
   


Down under T01 Człowiek z Kenzie's River: Pobierz: [Mediafire] [4shared] [Mega]

3 komentarze:

 1. Dzięki
  To całkiem udany komiks - warto przeczytać
  Jeśli chodzi o takie egzotyczne lokalizacje akcji, to jest taka fajna seria "Cape Horn" - dzieje się w Ameryce Pd. - może też kiedyś pojawi się translacja.
  UG.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne to to ale może byście coś skończyli a nie zaczynali nowe...
  Staś

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Podobało się? Napisz komentarz, aby i inni, którzy wahają się, czy warto poświęcić swój czas na ten komiks, wiedzieli, że warto (lub nie) go przeczytać. Możesz w swoim komentarzu napisać, co Ci się podobało (lub nie) i dlaczego. Im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej Twój komentarz będzie pomocny dla innych czytelników. Może nawet wywiąże się ciekawa dyskusja.

Uwaga: komentarze nie na temat będą usuwane.

Prosimy, abyście podpisywali Swoje "anonimowe" komentarze nickami lub inicjałami, ułatwi to ewentualną komunikację.