czwartek, 29 października 2015

Ginger

Scenariusz: Gligorov
Rysunki: Gligorov

Wydawca oryginalny: Albin Michel
Rok wydania oryginału: 1988
Liczba plansz: 45
Liczba tomów: 1 (one-shot)

Polską wersję językową przygotowali: 
Przekład z hiszpańskiego: -krikon-
Grafika: pegon
Korekta: stary niedzwiedz

Opowieść o złotej epoce Hollywood, kiedy to wielkie kariery mogły zostać przerwane przez wielkie skandale. Miało to miejsce w czasach, kiedy kwestie obyczajowe traktowane były jeszcze na tyle poważnie, że mogły zrujnować życie zawodowe, a moralność nie była traktowana zupełnie przedmiotowo, zaś purytańska etyka narodu amerykańskiego miała przełożenie w życiu publicznym.

Komiks opowiada historię gwiazdy powojennego kina, która musi walczyć o swoją dobrą opinię, ponieważ została fałszywie oskarżona o udział w prowokacyjnej sesji zdjęciowej.
   


Ginger (one-shot) : Pobierz: [Mediafire] [4shared] [Mega]

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. cycki jak cycki: bobra widzę! ;) a poważniej to git majonez, że nie tylko o nastoletnich czytelnikach pamiętają autorzy bloga za co niezmiernie dziękuję

      Usuń

Przeczytałeś? Podobało się? Napisz komentarz, aby i inni, którzy wahają się, czy warto poświęcić swój czas na ten komiks, wiedzieli, że warto (lub nie) go przeczytać. Możesz w swoim komentarzu napisać, co Ci się podobało (lub nie) i dlaczego. Im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej Twój komentarz będzie pomocny dla innych czytelników. Może nawet wywiąże się ciekawa dyskusja.

Uwaga: komentarze nie na temat będą usuwane.

Prosimy, abyście podpisywali Swoje "anonimowe" komentarze nickami lub inicjałami, ułatwi to ewentualną komunikację.