czwartek, 24 października 2013

MuchachoScenariusz: Emmanuel Lepage
Rysunki: Emmanuel Lepage

Wydawca oryginalny: Dupuis
Rok wydania oryginału: 2004, 2006
Liczba plansz: 70, 84
Ilość tomów: 2 (seria zakończona)

Polską wersję językową przygotowali: 
Przekład z języka hiszpańskiego: -krikon-
Grafika: Tecumseh
Korekta: Rybka,  stary niedzwiedz, julass ( t02)

Pasja do malarstwa, miłość, rewolucja. Oto wszystkie pasje Muchacho, głównego bohatera egzotycznej opowieści w dwóch częściach. Dzięki przedstawieniu złożoności i burzliwości losów młodego malarza seminarzysty Emmanuel Lepage serwuje nam zdumiewający obraz Ameryki Łacińskiej.
 

Muchacho T01: Część pierwsza Pobierz: [4shared] [MediaFire]
Muchacho T02: Część druga Pobierz: [4shared] [MediaFire]

4 komentarze:

  1. Wciągająca historia ze świetnymi rysunkami - pierwsza z przykładowych plansz widocznych wyżej po prostu mnie rozwaliła. Dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rysunki? Nooo, po prostu rewelacja! Dawno nie było u was, tak świetnie narysowanego komiksu (co prawda rzecz gustu). Pzdr. Aldek

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawy komiks. Dramat jednostki na tle jednego z licznych konfliktów zimnej wojny. Myślałem początkowo, że komiks będzie o teologi wyzwolenia, ale poszło to w innym kierunku i nie narzekam. Dzięki.

    OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Podobało się? Napisz komentarz, aby i inni, którzy wahają się, czy warto poświęcić swój czas na ten komiks, wiedzieli, że warto (lub nie) go przeczytać. Możesz w swoim komentarzu napisać, co Ci się podobało (lub nie) i dlaczego. Im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej Twój komentarz będzie pomocny dla innych czytelników. Może nawet wywiąże się ciekawa dyskusja.

Uwaga: komentarze nie na temat będą usuwane.

Prosimy, abyście podpisywali Swoje "anonimowe" komentarze nickami lub inicjałami, ułatwi to ewentualną komunikację.