czwartek, 30 maja 2013

Wieczni (Les Eternels)

Scenariusz: Yann
Rysunki: Felix Meynet
Wydawca oryginalny: Dargaud
Rok wydania oryginału: 2003
Liczba plansz: 51

Polską wersję językową przygotowali: 
Przekład z języka angielskiego: apacz666
Grafika: Tecumseh
Korekta: RybKa, stary niedzwiedz, -krikon-


Diamenty nie mają sumienia, a Wieczni, ich opiekunowie, wyrzutów sumienia. Yann i Meynet stworzyli thiller w sercu tajemnego świata diamentów. Uma, młoda, bardzo atrakcyjna kobieta udaje się do Jerozolimy tropem tajemniczego kamienia, który należał do Abrahama.
 

Wieczni T01: Uma Pobierz: [4shared] [MediaFire]

11 komentarzy:

 1. Ja niżej podpisany apacz666 biorąc sobie Was wszystkich na świadków, nie podpisuję się pod powyższym wstępniakiem! hehe ( jestem kruca młody, pikny i gładki! ;p)

  OdpowiedzUsuń
 2. na stronie 41 została nieusunięta uwaga dotycząca korekty ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywa. Nikt nie jest doskonały...

   Usuń
  2. Oj tam TECu przyjmijmy wersje, że to konkurs dla uważnych :)

   Usuń
  3. Dokładnie.To był konkurs, który jak widać został rozwiązany, a wygranym jest.... uwaga, uwaga... użytkownik (drumsy walą coraz szybciej) ....Anonim!!! Wygranemu gratulujemy!!! przegranym zaś życzymy szczęścia w następnych konkursach. Skoro mamy sprawę nagród już za sobą dodam tylko, że nie było sensu dłużej trzymać komiksu w wersji konkursowej na serwerach, dlatego też został podmieniony na wersję oficjalną. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie i do usłyszenia w następnym odcinku! :):):)(jesio raz wybaczcie tę stronę 41, zdarza się, dzięki za zwrócenie uwagi- to było na poważnie :))

   Usuń
 3. no, i z MF nie da się pobrać (limit pobrań)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, to prawda. Jest problem z media, do czasu rozwiązania problemu prosimy korzystać z 4shared. Sorki za problem, niezależny jednak od nas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Można pobierać również z mediafire. Za problemy przepraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super-mi się podobało- dziękuję. I proszę o więcej takich klimatów.

  OdpowiedzUsuń
 7. super! planujecie to pociągnąć? Bo co prawda ma to chyba z 8 części, ale tylko po francusku:/

  OdpowiedzUsuń
 8. już nie ma komu się w to bawić. Towarzystwo się postarzało i już komiksów nie czyta, nie tłumaczy... szkoda. Kolejna fajna seria zaczęta i niestety nie dokończona. Gdyby to chociaż było gdzieś po angielsku...

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Podobało się? Napisz komentarz, aby i inni, którzy wahają się, czy warto poświęcić swój czas na ten komiks, wiedzieli, że warto (lub nie) go przeczytać. Możesz w swoim komentarzu napisać, co Ci się podobało (lub nie) i dlaczego. Im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej Twój komentarz będzie pomocny dla innych czytelników. Może nawet wywiąże się ciekawa dyskusja.

Uwaga: komentarze nie na temat będą usuwane.

Prosimy, abyście podpisywali Swoje "anonimowe" komentarze nickami lub inicjałami, ułatwi to ewentualną komunikację.